loader

Prodej, Pozemky pro bydlení, 1059 m²

Tršice

Prodej, Pozemky pro bydlení, 1059 m²

Poměrně často se mě klienti ptají, zda nemám k prodeji stavební pozemek v okrese Olomouc. Kvalitních stavebních pozemků je jako šafránu a já mám dnes pro vás jednu atraktivní novinku.
Stavební pozemek na nádherném místě, které spojuje několik věcí – přírodu, bezpečí, klid, čistý vzduch. Lokalita je obklopena fantastickou přírodou, poblíž je Přehrada Tršice, která nabízí klidné a odpočinkové místo na procházky s dětmi a cyklovýlety kolem celé přehrady. Kousek od místa je také jedno z nejkrásnějších míst ke koupání, rybaření a potápění, hanácký Jadran - lom Výkleky s průzračnou a čistou vodou.
Pozemek v obci Tršice v okrese Olomouc je rovinatý, plně zasíťovaný (elektřina, voda, plyn, kanalizace) o výměře 1 059 m2, z jedné strany je již oplocen, určen pro výstavbu patrového, případně přízemního rodinného domu (bungalovu).
Možnost výstavby RD na klíč, vzory domů a ceny na vyžádání.
Pozemek je prostorný s ideálním obdélníkovým tvarem, ve slepé ulici, takže vám zaručí dostatek pohodlí a soukromí. Příjezd na pozemek je po betonové komunikaci.
Obec Tršice vám poskytne veškerou potřebnou infrastrukturu: ZŠ, MŠ, OÚ, pošta, lékař, obchody, jezdecký areál, tenis, cyklovýlety…
Poloha místa je ideální z hlediska napojení na dálnici. V blízkosti jsou města: Olomouc 12 km západně, Přerov 10 km jižně, Lipník nad Bečvou 13 km východně.
Pokud hledáte kouzelné místo pro svůj domov, právě jste ho našli. Chcete se podívat na pozemek osobně? Neváhejte mě kontaktovat, domluvíme se na prohlídce. V případě potřeby zajistím financování nejvýhodnější hypotékou na trhu.

Cena:prodáno
Poznámka:včetně provize, včetně právního servisu
Evidenční číslo:00179
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaTršice
OkresOlomouc
Plocha pozemku1.059 m²
KomunikaceBetonová
TelekomunikaceInternet
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace

Nemovitost na mapě

Danica Heitelová

Prodávající makléř

Danica Heitelová
+420 603 819 467
+420 603 819 467
[email protected]

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.