loader

O společnosti

Reality děláme moderně, profesionálně a srdcem. Jednoduše, to nejlepší pro Vás.

HEITEL REALITY A STAVBY s.r.o. je moderní realitní kancelář, která spojila zkušenosti a znalosti ze stavebnictví s realitami. Své mnohaleté zkušenosti ze stavebnictví, dokážeme velice dobře využít při prodeji nemovitostí a pozemků, najít jejich silné stránky a potenciál.

Poskytujeme moderní a komplexní profesionální služby, pracujeme s nejmodernějšími technologiemi. Práce nás skutečně baví a odvádíme ji na špičkové úrovni. Využíváme profesionálního fotografa, děláme 3D scany, točíme video prohlídky, vytváříme Home Staging, půdorysy, vizualizace, pracujeme na sociálních sítích...

Prezentace prodávané nemovitosti kupujícím, opřená o znalosti a zkušenosti ze stavebnictví, zvyšuje důvěru, potenciál, rychlost prodeje a přináší přidanou hodnotu. Díky své praxi, znalosti stavebních a správních předpisů dokážeme svědomitě nabídnout prodávajícím i kupujícím nadstandardní servis.

Zajišťujeme prodej a pronájem nemovitostí -  rodinných domů, pozemků, bytů, komerčních objektů, developerských projektů.

Práci odvádíme s profesionálním přístupem a jasným cílem. Prodat Vaši nemovitost za co nejvyšší cenu, v co nejkratším čase, k Vaší plné spokojenosti. U nás oceníte jedinečný přístup ke každé nemovitosti. Poskytujeme poradenství a tržní ocenění nemovitostí zdarma.

Záleží nám na odvedení špičkové práce, reference spokojených zákazníků hovoří za nás. Pro kupující zajišťujeme nejvýhodnější hypotéky na trhu.